LiveChat (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Visibility
el: Ορατότητα

en: Install
el: Εγκατάσταση

en: Full name
el: Πλήρες όνομα

en: All pages except those listed
el: Να εμφανίζεται σε κάθε σελίδα εκτός από τις παρακάτω.

en: Only the listed pages
el: Να εμφανίζεται μόνο στις παρακάτω σελίδες.
