LiveChat (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Remove
gu: લોપ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Save
gu: સાચવો

en: Visibility
gu: દ્રશ્યતા
