LiveChat (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Password
hu: Jelszó

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Install
hu: Telepítés

en: Full name
hu: Teljes név

en: All pages except those listed
hu: Minden oldal, kivéve a listában szereplők

en: Only the listed pages
hu: Csak a listában szereplő oldalak
