LiveChat (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Remove
kk: Өшіру

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: Visibility
kk: Көріну

en: Full name
kk: Толық аты
