LiveChat (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
kn: ಈ ಮೈಲ್

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Install
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸು

en: Full name
kn: ಪೂರ್ಣ ಹೆಸರು
