LiveChat (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Visibility
ku: بینایی

en: Install
ku: دامەزرێنە

en: Only the listed pages
ku: تەنها پەڕە لیستکراوەکان
