LiveChat (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Remove
mn: Устгах

en: Password
mn: Нууц үг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Visibility
mn: Харагдах байдал

en: All pages except those listed
mn: Жагсаалтад орсон хуудаснаас гадна бүх хуудаснууд

en: Only the listed pages
mn: Зөвхөн жагсалтад байгаа хуудаснууд
