LiveChat (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
nn: E-post

en: Remove
nn: Fjern

en: Password
nn: Passord

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Save
nn: Lagre

en: Install
nn: Installer
