LiveChat (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Remove
oc: Levar

en: Password
oc: Senhal

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: Visibility
oc: Visibilitat

en: Install
oc: Installar

en: Full name
oc: Nom complet

en: All pages except those listed
oc: Totas las paginas, levat las que son listadas

en: Only the listed pages
oc: Solament las paginas listadas
