LiveChat (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Password
sk: Heslo

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Install
sk: Inštalácia

en: Full name
sk: Celé meno

en: All pages except those listed
sk: Všetky stránky okrem týchto vypísaných

en: Only the listed pages
sk: Len vypísané stránky
