LiveChat (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Remove
sq: Hiq

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Visibility
sq: Dukshmëria

en: Install
sq: Instalo
