LiveChat (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
th: อีเมล

en: Remove
th: เอาออก

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Visibility
th: การมองเห็น

en: Install
th: ติดตั้ง

en: Full name
th: ชื่อเต็ม

en: All pages except those listed
th: ทุกหน้ายกเว้นในรายการ

en: Only the listed pages
th: เฉพาะหน้าที่อยู่ในรายการ
