LiveChat (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
vi: Thư điện tử

en: Remove
vi: Xoá

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Save
vi: Lưu

en: Visibility
vi: Hiển thị nội dung

en: Install
vi: Cài đặt

en: Full name
vi: Họ và tên

en: All pages except those listed
vi: Tất cả các trang, trừ các trang dưới đây

en: Only the listed pages
vi: Chỉ các trang dưới đây
