LiveChat (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
af: E-pos

en: Remove
af: Verwyder

en: Password
af: Wagwoord

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Visibility
af: Sigbaarheid.
