LiveChat (7.x-1.2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
bn: ই-মেইল

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Install
bn: ইন্সটল
