LiveChat (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Remove
cs: Odstranit

en: Password
cs: Heslo

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Install
cs: Instalovat

en: Full name
cs: Celé jméno

en: Not configured
cs: Nenastaveno

en: All pages except those listed
cs: Všechny stránky kromě uvedených

en: Only the listed pages
cs: Jen uvedené stránky
