LiveChat (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն
