LiveChat (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
ja: メール

en: Remove
ja: 削除

en: Password
ja: パスワード

en: Settings
ja: 設定

en: Save
ja: 保存

en: Visibility
ja: 閲覧の制限

en: Install
ja: インストール

en: Full name
ja: フルネーム

en: Not configured
ja: 設定されていません

en: All pages except those listed
ja: 以下を除く全てのページ

en: Only the listed pages
ja: 以下のページのみ
