LiveChat (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Remove
jv: Buwang

en: Password
jv: Sandhi

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: Visibility
jv: Sing dikétokne

en: Install
jv: Dipasang

en: All pages except those listed
jv: Kabèh kaca kejaba nang daftar iki

en: Only the listed pages
jv: Namung kaca nang daftar iki
