LiveChat (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Visibility
ne: दर्शनीयता
