LiveChat (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Remove
pl: Usuń

en: Password
pl: Hasło

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Install
pl: Instaluj

en: Full name
pl: Pełna nazwa

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: All pages except those listed
pl: Wszystkie strony z wyjątkiem wymienionych

en: Only the listed pages
pl: Tylko wymienione strony
