LiveChat (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Remove
sl: Odstrani

en: Password
sl: Geslo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Visibility
sl: Vidljivost
