LiveChat (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
sv: E-post

en: Remove
sv: Ta bort

en: Password
sv: Lösenord

en: Settings
sv: Inställningar

en: Save
sv: Spara

en: Visibility
sv: Synlighet

en: Install
sv: Installera

en: Full name
sv: Fullständigt namn

en: Not configured
sv: Ej inställd

en: All pages except those listed
sv: Alla sidor förutom de angivna

en: Only the listed pages
sv: Enbart de angivna sidorna
