LiveChat (7.x-1.3) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
az: E-poçt

en: Remove
az: Çıxart

en: Password
az: Parol

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Visibility
az: Görünüş

en: Install
az: Yükləmek
