LiveChat (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Remove
be: Выдаліць

en: Password
be: Пароль

en: Settings
be: Налады

en: Save
be: Захаваць

en: Visibility
be: Бачнасць

en: Install
be: Усталяваць

en: Full name
be: Поўнае імя

en: All pages except those listed
be: Усе старонкі, акрамя пералічаных

en: Only the listed pages
be: Толькі пералічаныя старонкі
