LiveChat (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
eu: E-posta

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Password
eu: Pasahitza

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: Install
eu: Instalatu

en: Full name
eu: Izen osoa

en: Not configured
eu: Konfiguratu gabe

en: All pages except those listed
eu: Orri guztietan zerrendan agertzen direnetan izan ezik

en: Only the listed pages
eu: Bakarrik zerrendatutako orrialdeetan
