LiveChat (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Install
lt: Įdiegti

en: Full name
lt: Pilnas vardas

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: All pages except those listed
lt: Visi puslapiai išskyrus išvardintus

en: Only the listed pages
lt: Tik išvardinti puslapiai
