LiveChat (7.x-1.3) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: Remove
mr: काढा

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Settings
mr: संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Install
mr: इन्स्टॉल
