LiveChat (7.x-1.3) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: All pages except those listed
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမှလွဲ၍ ကျန်စာမျက်နှာများ

en: Only the listed pages
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမျှသာ
