LiveChat (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Remove
fa: حذف

en: Password
fa: رمز

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Save
fa: ذخیره

en: Visibility
fa: وضعیت نمایش

en: Install
fa: نصب

en: Not configured
fa: پیکربندی نشده
