LiveChat (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
pt: Email

en: Remove
pt: Remover

en: Password
pt: Senha

en: Settings
pt: Definições

en: Save
pt: Guardar

en: Visibility
pt: Visibilidade

en: Install
pt: Instalar

en: Full name
pt: Nome completo

en: Not configured
pt: Não configurado

en: All pages except those listed
pt: Em todas as páginas excepto nas páginas listadas

en: Only the listed pages
pt: Apenas nas páginas listadas
