LiveChat (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Remove
ro: Elimină

en: Password
ro: Parolă

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: Visibility
ro: Vizibilitate

en: Install
ro: Instalare

en: Full name
ro: Numele complet

en: All pages except those listed
ro: Pe toate paginile cu excepţia celor listate

en: Only the listed pages
ro: Numai în paginile listate
