LiveChat (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
tr: E-posta

en: Remove
tr: Kaldır

en: Password
tr: Parola

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: Visibility
tr: Görünürlük

en: Install
tr: Kur

en: Full name
tr: Tam ad

en: Not configured
tr: Yapılandırılmadı

en: All pages except those listed
tr: Listelenenlerin haricindeki tüm sayfalar

en: Only the listed pages
tr: Sadece listelenen sayfalar
