LiveChat (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Remove
ar: حذف

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: Visibility
ar: الرؤية

en: Install
ar: تثبيت

en: All pages except those listed
ar: كل الصفحات باستثناء تلك المدرجة في القائمة

en: Only the listed pages
ar: فقط الصفحات المدرجة في القائمة
