LiveChat (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Remove
bg: Премахни

en: Password
bg: Парола

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: Visibility
bg: Видимост

en: Install
bg: Инсталирай
