LiveChat (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Remove
eo: Forigu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: Visibility
eo: Videbleco
