LiveChat (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
et: E-post

en: Remove
et: Eemalda

en: Password
et: Parool

en: Settings
et: Seaded

en: Save
et: Salvesta

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Install
et: Paigalda

en: Full name
et: Täisnimi

en: All pages except those listed
et: Kõigil lehtedel peale loetletute

en: Only the listed pages
et: Ainult loetletud lehtedel
