LiveChat (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Remove
fi: Poista

en: Password
fi: Salasana

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Visibility
fi: Näkyvyys

en: Install
fi: Asenna

en: Full name
fi: Koko nimi

en: Not configured
fi: Ei asetettu

en: All pages except those listed
fi: Kaikki paitsi listatut sivut

en: Only the listed pages
fi: Vain listatut sivut
