LiveChat (7.x-1.3) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
fr: Courriel

en: Remove
fr: Retirer

en: Password
fr: Mot de passe

en: Settings
fr: Paramètres

en: Save
fr: Enregistrer

en: Visibility
fr: Visibilité

en: Install
fr: Installer

en: Full name
fr: Nom complet

en: Not configured
fr: Pas configuré

en: All pages except those listed
fr: Toutes les pages sauf celles listées

en: Only the listed pages
fr: Seulement les pages listées
