LiveChat (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Remove
gl: Quitar

en: Password
gl: Contrasinal

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: Install
gl: Instalar

en: Full name
gl: Nome completo

en: Not configured
gl: Sen configurar

en: All pages except those listed
gl: Todas as páxinas excepto as que se enumeran

en: Only the listed pages
gl: Só as páxinas enumeradas
