LiveChat (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
he: אימייל

en: Remove
he: הסרה

en: Password
he: סיסמה

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: Visibility
he: ניראות

en: Install
he: התקנה

en: Full name
he: שם מלא

en: All pages except those listed
he: בכל העמודים, חוץ מאלו שמופיעים ברשימה

en: Only the listed pages
he: רק בעמודים שברשימה להלן
