LiveChat (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Remove
hr: Ukloni

en: Password
hr: Lozinka

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Install
hr: Instaliraj

en: Full name
hr: Puno ime

en: All pages except those listed
hr: Sve stranice osim navedenih

en: Only the listed pages
hr: Samo na navedenim stranicama
