LiveChat (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
is: Netfang

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Password
is: Lykilorð

en: Settings
is: Stillingar

en: Save
is: Vista

en: Visibility
is: Sýnileiki

en: Full name
is: Fullt nafn
