LiveChat (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Password
ka: პაროლი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Visibility
ka: ხილვადობა

en: Install
ka: დაყენება
