LiveChat (7.x-1.3) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Remove
ps: لركول

en: Password
ps: پټ توری

en: Settings
ps: امستنې

en: Visibility
ps: لیدوړتیا

en: Install
ps: لګول
