LiveChat (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Remove
uk: Вилучити

en: Password
uk: Пароль

en: Settings
uk: Налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: Visibility
uk: Видимість

en: Install
uk: Встановити

en: Full name
uk: Повна назва

en: Not configured
uk: Не налаштовано

en: Retype password
uk: Введіть пароль ще раз

en: All pages except those listed
uk: Всі сторінки, окрім перелічених

en: Only the listed pages
uk: Тільки перелічені сторінки
