Livechatoo (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: English
ar: إنجليزية

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Czech
ar: تشيكية

en: German
ar: ألمانية

en: Hungarian
ar: مجرية

en: Slovak
ar: سلوفاكية
