Livechatoo (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: English
da: Engelsk

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Czech
da: Tjekkisk

en: German
da: Tysk

en: Hungarian
da: Ungarsk

en: Slovak
da: Slovakisk
