Livechatoo (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: English
dz: ཨིང་ལིཤ།

en: Czech
dz: ཅེཛི།

en: German
dz: ཇར་མཱན།

en: Hungarian
dz: ཧང་ག་རི་ཡཱན།

en: Slovak
dz: སོལོ་བཱཀ།
