Livechatoo (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: English
eo: Angla

en: Czech
eo: Ĉeĥa

en: German
eo: Germana

en: Hungarian
eo: Hungara

en: Slovak
eo: Slovaka
